Author: w***1
Rating: 4/5 ★★★★☆
Date:
Review: 可惜沒有中文說明書只有英文,但是畫質中上很符合這個價位
顏色: 黑色
Price: NT$2,548
Original Price: NT$3,225
| Material | Aluminum |
| Features | Portable |
| Resolution | 1080P |
| Additional installation costs | No installation fees |
| Color | Black |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Type | Desktop Monitors |
| Maximum Resolution | 1920 x 1080 |
| Display Ratio | 16:9 |
| Refresh Rate | 60Hz |
| Response Time | 5ms |
| Screen Size | 16" |
| Display Type | LED |
| Screen Size Range | 14" to 16" |
| Connectivity Technology | HDMI |
| Contrast Ratio | 800:1 |
| Brightness | 250cd/m |
| SKU | se260225142826953916975 |
Author: w***1
Date:
Review: 可惜沒有中文說明書只有英文,但是畫質中上很符合這個價位
顏色: 黑色
Author: M***y
Date:
Review: 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻
顏色: 黑色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.